Zatrudnianie cudzoziemców

Zatrudnianie cudzoziemców – szansa dla każdego

Visa and Work specjalizuje się w obsłudze zatrudnienia obcokrajowców. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników z innych państw. Jeśli interesuje Cię praca dla obcokrajowców to jesteśmy w stanie Ci pomóc! Każdego dnia wspieramy osoby szukające tymczasowego lub stałego zatrudnienia. Pomagamy pracownikom wykwalifikowanym i niewykwalifikowanym. Gwarantujemy, że pomożemy znaleźć pracę każdemu cudzoziemcowi. Specjaliści Visa and Work służą swoim rzetelnym i profesjonalnym wsparciem obcokrajowcom poszukującym zatrudnienia, chcącym zalegalizować swój pobyt na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Zatrudnianie cudzoziemców bez formalności
Visa and Work to profesjonalne wsparcie!

Visa and Work oferuje przede wszystkim wsparcie na każdym etapie zatrudniania obcokrajowców. Dbamy o uzyskanie zezwolenia na pracę najszybciej jak będzie to możliwe. W imieniu pracodawcy składamy wnioski i odpowiednie dokumenty do Urzędu Wojewódzkiego, by zatrudniający nie musiał brać na siebie żadnych kwestii formalnych. Legalność oraz bezpieczeństwo są dla nas podstawą, która zarówno pracodawcy, jak i zatrudnionemu cudzoziemcowi zapewni transparentność warunków pracy. Prowadzimy także kompleksowe szkolenia dla firm zatrudniających obcokrajowców, szkolimy przyszłych pracowników, a także dokładamy wszelkich starań, by usprawnić proces zatrudnienia cudzoziemca w Polsce.

Służymy pomocą i radą, jesteśmy do dyspozycji osobiście, mailowo i telefonicznie. Gwarantujemy zaangażowanie i profesjonalne podejście, by żadna kwestia związana z zatrudnianiem cudzoziemców nie pozostała bez odpowiedzi.

Szukasz profesjonalnej pomocy?

Skontaktuj się z nami.

chats