Język:

Wizy dla obcokrajowców pomoc prawna

Wizy dla obcokrajowców

Podstawą działania Visa and Work jest świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej dla cudzoziemców opartej na wiedzy i doświadczeniu. Dynamiczny rozwój sprawił, że Polska stała się atrakcyjnym państwem dla wielu obcokrajowców. Obywatele wielu krajów spoza UE są zainteresowani życiem i pracą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Obcokrajowcy chcący wjechać do Polski zobowiązani są jednak do posiadania odpowiednich dokumentów. Wizy do Polski dla obcokrajowca poświadczają zgodę władz na wjazd i pobyt cudzoziemca na terytorium danego państwa. Visa and Work to specjaliści, którzy pomagają skutecznie uzyskiwać wizy do Polski dla obcokrajowców. Kompleksowe wsparcie, które zapewni nasze pośrednictwo wizowe, zdecydowanie ułatwia uzyskanie niezbędnego pozwolenia. Nie warto tracić czasu na samodzielne działanie, profesjonalna pomoc to gwarancja pomyślnego, błyskawicznego uzyskania wizy.

Wiza do Polski to legalny, komfortowy pobyt w kraju
dla każdego obcokrajowca

Warunkiem wjazdu do Polski dla obywateli państw objętych obowiązkiem wizowym jest posiadania jednego z poniższych dokumentów:

  • krótkoterminowa wiza Schengen (C)
  • długoterminowa wiza krajowa (D)
  • zezwolenie na pobyt w Polsce
  • wiza krajowa lub zezwolenie na pobyt wydane przez inne państwo strefy Schengen

Wiza do Polski to możliwość legalnego, komfortowego pobytu na terenie kraju. Świadczymy rzetelne i kompleksowe wsparcie dla wszystkich obcokrajowców zainteresowanych uzyskaniem wizy. Pomożemy Ci przejść szybko i skutecznie przez procedurę ubiegania się o pozwolenie na pobyt (wiza krajowa, wiza Schengen). Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy cudzoziemcom sprawia, że uzyskiwanie wizy jest naszą specjalnością. Nie musisz przejmować się kłopotliwymi wnioskami i dokumentami, nasi specjaliści wyręczą Cię w większości formalności. Oferujemy wsparcie, również dla cudzoziemców ubiegających się o pozwolenie w celu wykonywania pracy. Pomagamy uzyskać wizy dla Ukraińców, Turków, Hindusów, Białorusinów i wielu innych nacji. Obecnie Rada UE zniosła wizy dla Ukraińców, dlatego obywatele Ukrainy mogą przekraczać polską granicę w ruchu bezwizowym, jednak tylko gdy posiadają paszport biometryczny! W celu podjęcia zatrudnienie muszą posiadać niezbędne dokumenty – zezwolenie na pacę lub oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy. Wiza dla Ukraińca już nie jest niezbędna, nie jest to jednak równoznaczne ze swobodą podjęcia zatrudnienia bez żadnych dodatkowych dokumentów. Pozwolenie uzyskiwanie w celu wykonywania pracy to możliwość legalnego, satysfakcjonującego zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wizy do Polski, zapraszamy do kontaktu. Nasze pośrednictwo wizowe służy swoją pomocą i wsparciem na każdym etapie uzyskiwania wizy.

Wiza do Polski w 5 krokach!

Czy wiesz, że od zdobycia wizy do Polski dzieli Cię jedynie 5 prostych kroków? Z naszą pomocą szybko i bez zbędnych formalności uzyskasz niezbędne dokumenty, pozwalające zalegalizować Twój pobyt na terenie RP.

Krok 1: kontakt z naszym biurem

Ty przestawiasz swoje oczekiwania, a eksperci z Visa and Work ustalają typ potrzebnej wizy, analizują Twoją sytuację oraz koszty i telefonicznie, mailowo lub osobiście uzgadniają z Tobą szczegóły.

Krok 2: wniosek wizowy

Pomagamy w sporządzeniu i wypełnieniu wniosku oraz zdobyciu wszystkich wymaganych prawem załączników.

Krok 3: przekazanie dokumentów

Przekazujesz nam swój paszport oraz dokumenty wymagane wniosku, na którego podstawie wydana zostanie wiza do Polski.

Krok 4: otrzymanie wizy

Po przekazaniu wniosku wraz z załącznikami do konsulatu, w ustawowym terminie Twoja wiza zostanie wydana.

Krok 5: przekazanie wizy

Twoja wiza do Polski jest już w Twoich rękach! Wraz z paszportem i pozostałymi dokumentami przekazujemy Ci ją osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

Dlaczego warto korzystać z pośrednictwa wizowego?

Jest wiele powodów, dla których dobrze jest wybrać pośrednictwo wizowe, chcąc uzyskać prawo do legalnego pobytu w Polsce. Dla obcokrajowców przyjeżdżających do naszego kraju istotną przeszkodą w skuteczniejszym ubieganiu się o wizę jest często bariera językowa. Współpracując z Visa and Work, szybko załatwisz niezbędne formalności, nawet jeżeli nie posługujesz się płynnie językiem polskim. Co więcej, nie musisz spotykać się z nami osobiście, ponieważ cała procedura może odbyć się online z wykorzystaniem poczty lub kuriera. Jeśli jednak preferujesz spotkanie, zapraszamy do naszego biura pośrednictwa wizowego przy ulicy Wita Stwosza 16 we Wrocławiu.

Szukasz profesjonalnej pomocy?

Skontaktuj się z nami.

chats