Wizy dla Ukraińców, wizy dla obcokrajowców - pomoc prawna

Profesjonalne pośrednictwo wizowe Wrocław

Firma Visa and Work świadczy kompleksową pomoc prawną dla cudzoziemców w zakresie pośrednictwa wizowego we Wrocławiu. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem we wspomnianym zakresie, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług. Posiadamy szeroką i aktualną wiedzę na temat wiz oraz możliwości ich uzyskiwania. Do każdego klienta podchodzimy rzetelnie oraz z pełnym zaangażowaniem, dokładając wszelkich starań, aby pomóc mu w uzyskaniu wizy.


Wiza do Polski warunkiem legalnego pobytu w kraju

Obywatele państw spoza Unii Europejskiej, czyli objętych obowiązkiem wizowym, mogą legalnie wjechać na teren Polski, jeśli posiadają jeden z niezbędnych dokumentów. Należą do nich:


  • długoterminowa wiza krajowa (D),
  • krótkoterminowa wiza Schengen (C),
  • wiza krajowa albo zezwolenie na pobyt wydane przez inne państwo strefy Schengen,
  • zezwolenie na pobyt w Polsce.

Uzyskanie wizy albo zezwolenia na pobyt w kraju jest gwarancją legalnego, komfortowego oraz bezpiecznego przebywania na terenie Rzeczpospolitej Polski.


Wizy dla Ukraińców i innych cudzoziemców

Dynamiczny rozwój ekonomiczny Polski sprawił, że kraj ten stał się szczególnie atrakcyjny dla mieszkańców Ukrainy oraz innych państw spoza Unii Europejskiej. Wszyscy cudzoziemcy chcący mieszkać i pracować na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, muszą posiadać odpowiednie dokumenty, w tym przede wszystkim wizy. Ich uzyskanie nie jest proste, wymaga bowiem konieczności złożenia licznych wniosków czy wypełnienia formularzy. Proces ten bywa bardzo czasochłonny i skomplikowany. Dlatego też firma Visa and Work oferuje skuteczną pomoc w uzyskaniu wizy Ukraińcom oraz osobom z dowolnych innych krajów. Profesjonalna pomoc ekspertów w zakresie pośrednictwa wizowego we Wrocławiu to gwarancja błyskawicznego i przede wszystkim pomyślnego uzyskania wizy.


Zajmujemy się kompleksowo procesami otrzymania wiz, począwszy od fachowego doradztwa, przez pomoc w zgromadzeniu i wypełnieniu formularzy, aż po złożenie niezbędnych dokumentów. Pomagamy w uzyskaniu wiz dla Ukraińców, Turków, Białorusinów, Hindusów oraz innych cudzoziemców.


Aktualnie w przypadku obywateli Ukrainy posiadanie wizy nie jest konieczne, Rada Unii Europejskiej zniosła bowiem wizy dla mieszkańców tego kraju. Mogą więc oni przekraczać granicę z Polską w ruchu bezwizowym, jednakże tylko wtedy, jeśli posiadają paszport biometryczny. Celem podjęcia zatrudnienia, muszą jednak dodatkowo posiadać zezwolenie na pracę albo oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonywania pracy. W przypadku takiego zapotrzebowania firma Visa and Work oferuje również profesjonalną pomoc w zakresie uzyskania wspomnianych pozwoleń i dokumentów.


Szukasz profesjonalnej pomocy?

Skontaktuj się z nami.

chats