Praca w Polsce dla obcokrajowców

Praca dla obcokrajowców w Polsce

Każdego dnia o pracę w Polsce ubiegają się tysiące obcokrajowców. Naszym zadaniem jest wspomóc ich w tym trudnym procesie. Visa and Work specjalizuje się w dziedzinie obsługi zatrudnienia, dzięki czemu potrafimy znaleźć najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania dla każdego. Praca w Polsce dla obcokrajowców to szansa na lepsze życie


Praca w Polsce dla Ukraińców i pozostałych gości zza wschodniej granicy

Po wstąpieniu do Unii Europejskiej Polska zaczęła się prężnie rozwijać. To dało szansę na dobre zatrudnienie nie tylko dla Polaków ale i przyjezdnych. Rodzime firmy chętnie przyjmują obcokrajowców. Zatrudnianie Ukraińców jest już codziennością wielu przedsiębiorstw. Pracę można zdobyć nawet jeśli nie posiada się specjalistycznych umiejętności – pomagamy pracownikom wykwalifikowanym i niewykwalifikowanym niezależnie od kraju pochodzenia. Pomożemy również pracodawcom!


Legalna praca dzięki pomocy z formalnościami

Aby znaleźć pracę w Polsce najpierw należy zalegalizować swój pobyt. Wiąże się to z licznymi formalnościami. Niektóre z nich potrafią być zawiłe. Dlatego warto zwrócić się do Visa and Work. Wyręczamy naszych klientów w większości czynności prawnych, co pozwali im w pełni skupić się na swoich zadaniach. W ten sposób gwarantujemy też pełną transparentność relacji między pracownikiem a pracodawcą.


Chcesz podjąć pracę w Polsce? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z pomocą Visa and Work znajdziesz legalne, dobrze płatne i dające szansę na rozwój miejsce zatrudnienia. Nie zwlekaj – jeszcze dziś możesz polepszyć swoje warunki życiowe!


Poznaj naszą Giełdę Pracy

Szukasz profesjonalnej pomocy?

Skontaktuj się z nami.

chats